Powody przemawiające za WALUTEC®.

Obecnie jest tak wielu dostawców produktów z sektora uzdatniania wody. Uzyskanie perspektywy jako klienta lub nowego partnera jest wyzwaniem. Dlatego masz małe wrażenie na temat tego, co rozumiemy przez nowoczesną, innowacyjną i uczciwą współpracę.
WALUTEC® należysz do wspaniałego zespołu, a „nie da się” staje się „Znajdziemy rozwiązanie”.

Hände
Dlaczego powinienem zostać klientem WALUTEC®?

Internet jest zalany przez dostawców standardowych systemów i importowanych produktów. Nie muszą one być automatycznie gorsze, ale zwykle nie są produkowane na rynek niemiecki.

Przez wiele lat WALUTEC® wytwarzał produkty wytwarzane przez doświadczonych na arenie międzynarodowej producentów, specjalnie w oparciu o naszą wiedzę i aktualne wymagania rynku. Nacisk kładziony jest na jakość produktu, wysokiej jakości materiały, trwałość, obsługę i innowacyjne rozwiązania.

WALUTEC® oferuje wszechstronny serwis i przechowuje części zamienne do wszystkich systemów przez co najmniej 10 lat po zmianie asortymentu. Nasza obietnica gwarancji 6+ na 3 lata pełnej gwarancji serwisowej + 3 lata gwarancji automatycznego połączenia są bardzo wzorowe. Dzięki regularnym wymianom filtrów oferujemy nawet lojalnym klientom przedłużenie gwarancji do co najmniej 10 lat. Dlaczego to robimy? Ponieważ jesteśmy przekonani o jakości naszego produktu!

Podczas zmiany modeli nasi klienci mają również możliwość skorzystania z naszej usługi aktualizacji wraz z wymianą starego urządzenia. Kochamy naszych klientów i przywiązujemy dużą wagę do długich i uczciwych partnerstw.

Jakie są zalety produktów WALUTEC®?

Nasze produkty zostały opracowane specjalnie dla naszych klientów w Niemczech i Europie i są produkowane lub wyposażone we własne dodatkowe udoskonalenia. Aby móc szybko reagować na nowe ustalenia w przyszłości, zastrzegamy sobie prawo do ciągłego dostosowywania produktów w celu poprawy jakości. Obecni klienci mogą oczywiście również skorzystać z tych rozwiązań.

Nasze wymagania dotyczące funkcjonalności i jakości są bardzo wysokie i nieustannie pracujemy nad tym, aby ciągle się przewyższać.

Dlatego jako klient otrzymujesz nie tylko ustawową obowiązkową gwarancję na nasze produkty, ale 3-letnią pełną gwarancję, a przy regularnych zalecanych zmianach filtrów nawet 10-letnią gwarancję dobrej woli na wszystko (z wyjątkiem elektroniki).

Nasze produkty charakteryzują się następującymi cechami:

 • Ochrona mikrobiologiczna poprzez bariery antybakteryjne log6 przed systemem filtrów i dezynfekcję UV lub bariery re kiełkowania log6 przed wylewką
 • Nawet filtry wstępne (bariera bakteryjna i blokowy filtr z osnową z węglem aktywnym) mają 5-krotnie wyższą wydajność niż porównywalne systemy filtrów dla jeszcze bezpieczniejszego zatrzymywania np. Glifosatu, gadolinu i innych rentgenowskich środków kontrastowych i innych środków ochrony roślin
 • Brak wody stojącej w zamkniętych zbiornikach z pęcherzem
 • trwale krążąca woda w pojemnikach magazynowych systemów stołowych
 • Wąskie i stylowe systemy bezpośredniego przepływu do nowoczesnych kuchni z opcją kombinacji dla Twojego Quookera, ekspresu do kawy lub kranu w lodówce
 • Prosta i szybka wymiana filtra w oparciu o nowo opracowane kasety lub filtry bagnetowe z higienicznie samouszczelniającymi się głowicami
 • Stosowanie materiałów wysokiej jakości (np. JohnGuest, Filmtec itp.)
 • Szybki wypływ z kranu ze stali nierdzewnej lub zaworów grawitacyjnych
 • opcjonalna remineralizacja z organicznym granulatem SangoCoral (z zapasów prehistorycznych)
 • Opcjonalne zastosowanie ceramiki EM-X® lub podwójnej lewitacji Schaubergera w wirniku ze stali nierdzewnej V4A (Made in Germany)
 • opcjonalna rozbudowa naszych systemów w celu subtelnej restrukturyzacji i aktywacji wody (Made in Germany)
 • opcjonalna ochrona naszych systemów dla e-smogu i sieci 5G w oparciu o sprawdzoną szwajcarską harmonizację SWISS HARMONY (Made in Germany)
Jakie ideały i wartości oznacza WALUTEC®?

Nasi klienci i partnerzy zespołu stanowią silnik i paliwo do naszego przeszłego i przyszłego sukcesu.

Z tego właśnie powodu dajemy wszystko na co dzień, aby firma, nasze produkty, obsługa naszych klientów, a także cały program szkoleniowy dla naszych partnerów w zespole był tak łatwy, szybki i efektywny, jak to możliwe.

Świadomość zdrowotna jest dla nas szczególnie ważna. Wiele osób obecnie zbyt mało wie o najważniejszym jedzeniu, wodzie. Chętnie przekazujemy naszą wiedzę, aby poprawić życie jak największej liczby osób.

Odpowiedzialność i uczciwość to ważne fundamenty naszych działań. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania, wobec siebie i wobec naszych klientów i partnerów. Uczciwość w życiu jest jak bumerang. Otrzymujemy wszystko, co oddajemy. Po prostu nie wiemy, kiedy i do jakiego stopnia. Dlatego działamy dzisiaj tak, jakbyśmy sami byli traktowani.

Naszą pasją są innowacyjne produkty o długiej żywotności i użytkowaniu zapewniające dużą wartość dodaną. Ciągłe doskonalenie produktów i przyjazna obsługa pokazują, że jest inny sposób.

Jednym z naszych celów jest pozyskiwanie ludzi jako entuzjastycznych partnerów, a nie tylko jako zadowolonych klientów.

Zaufanie traktujemy jako dar, którego będziemy starannie strzec.

Namiętna staranność w ciągłym rozwoju pokazuje nam, że zawsze warto dawać coś więcej i zawsze być czymś lepszym.

Jakie cele i wizje ma zarząd WALUTEC®?

Moje motto jako dyrektora zarządzającego brzmi „całkowicie lub wcale”.

Od samego początku mojej pracy jako przedsiębiorcy miałem wizję dużej firmy, z której mógłbym korzystać, aby ułatwić ludziom życie na wielu poziomach.

Czy to pod względem zdrowotnym dzięki lepszej jakości wodzie pitnej (bez konieczności kupowania wody pitnej i noszenia ciężkich pojemników na wodę), czy dzięki lepszej finansowo podstawie.

Nigdy nie miałem planu B, więc mogłem tylko iść do przodu.

Naszym celem jest wkrótce stać się i pozostać liderem rynku w naszym segmencie. W ciągu następnych 20 lat będziemy budować ogólnokrajową sieć partnerów zespołu WALUTEC® w Niemczech. Oddziały WALUTEC® są ogólnopolskie w promieniu max. Są oddalone od siebie o 100 km, aby zapewnić naszym klientom najlepszą jakość doradztwa i obsługi klienta.

W ciągu następnych 10 lat przeszkolimy 2500 aktywnych partnerów zespołu i pomożemy im w samodzielnym prowadzeniu własnego biznesu.

Naszą wizją jest ujrzenie źródła wody pitnej WALUTEC® w jak największej liczbie gospodarstw domowych. Każdy powinien mieć możliwość codziennego picia czystej i zdrowej wody dla smakoszy eL-Neró.

Ciągły sukces daje nam możliwość pomocy biednym i potrzebującym ludziom w naszym kraju oraz wspierania dalszych projektów charytatywnych. Pomożemy ludziom, którzy nie widzą okazji, aby poprawić swoje życie na własną rękę.

W przyszłości będziemy również budować partnerów w Europie i na całym świecie i szkolić ich profesjonalnie, aby móc oferować nasze usługi i produkty w wielu punktach na całym świecie w sposób zorientowany na klienta.

Jakie zalety mam jako partner zespołu w WALUTEC®?

Jako PARTNER ZESPOŁU w WALUTEC® od samego początku otrzymujesz osobiste i praktyczne szkolenie.

Otrzymujesz koncepcję „pod klucz”, która sprawiła, że ​​wielu innych PARTNERÓW TEAM odniosło sukces w ciągu ostatnich kilku lat.

Twój rozwój działalności bez ryzyka jest gwarantowany przez nasze pełne wsparcie i prowizję towarów. Zawsze wystawiamy faktury naszym klientom.

Otrzymasz ponad 20 lat praktycznej wiedzy z zakresu marketingu rekomendacji, sprzedaży z odsysaniem, budowania zespołu, w tym kierowania zespołem. Skorzystasz również z wiedzy z pierwszej ręki na temat wody pitnej (najważniejszego dla nas ludzi) od najlepszych specjalistów w branży.

Sukcesy będziesz otrzymywać co 14 dni dzięki naszemu prostemu i przejrzystemu systemowi wynagrodzeń.

Własny, nowo opracowany system back office zapewnia pełną przejrzystość.

Przejmujemy za ciebie zarządzanie magazynem i administrację. Możesz w pełni skoncentrować się na budowaniu swojego biznesu.

Nasz unikalny, opracowany i przetestowany program rekomendacji zawsze zapewnia wystarczającą liczbę nowych kontaktów dla Twojej firmy. Ponadto nasz program partnerski pomaga w łatwym i skutecznym pozyskiwaniu nowych entuzjastycznych partnerów biznesowych.