WALUTEC® Niemcy

Walutec® został założony w 2008 roku przez Paula Burhofa w Erwitte. W ciągu ostatnich kilku lat firma stale się rozwijała i jest obecnie reprezentowana w całym kraju oraz w niektórych częściach Europy. Nasz zespół specjalistów oferuje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie filtracji i oczyszczania wody pitnej. Nasze doświadczenie jest Twoją zaletą. Umów się z nami teraz i przekonaj się o wysokiej jakości naszych rozwiązań produktowych oraz o przyjaznej i zorientowanej na klienta obsłudze.

Nasz poprzedni sukces osiągnęliśmy jedynie poprzez ciągłe dalsze szkolenie i uzupełnianie naszego asortymentu. Będziemy nadal pracować w tym stylu, aby spełnić wszystkie pomysły naszych klientów.

Chcielibyśmy również skorzystać z okazji, aby podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym, którzy zostali już pozyskani za zaufanie, którym nas obdarzyli.

Wielkie dzięki dla twojego zespołu Walutec®

Paul Burhof - Geschäftsführer WALUTEC®
Dotarcie do przodu i pozostanie tam nie ma znaczenia, jak dobry jesteś, kiedy jesteś dobry, ale jak dobry jesteś, gdy jesteś zły.

Martina Navrátilová

10lat gwarancji
11+lat działalności
21+lat produktu konw-how
18470+entuzjastycznych klientów

Twoja osoba kontaktowa

Zawsze jesteśmy tym pasjonaci.

Zespół biurowy

Paul Burhof Dyrektor zarządzający i instruktor

Paul Burhof Dyrektor zarządzający i instruktor

Irina Burhof Księgowość i finanse

Irina Burhof Księgowość i finanse

Thomas Schwabe Rozwój i zarządzanie produktem

Thomas Schwabe Rozwój i zarządzanie produktem

Larissa Ubartas Księgowość i przetwarzanie zamówień

Zespół techników

Peter Müllerkierownik techniczny

Peter Müllerkierownik techniczny

Volker Schumacher Techniczna obsługa klienta

Volker Schumacher Techniczna obsługa klienta

Marketing i promocja

Marcel EmmerichMarketing & Promotion
esTethik.media GmbH

Marcel EmmerichMarketing & Promotion
esTethik.media GmbH

WALUTEC® Headoffice

KAMIENIE MILOWE

Historia WALUTEC® Niemcy.

2024

WALUTEC® jest niezwykle popularny wśród klientów z nowymi i dalej rozwijanymi produktami, a także wśród partnerów zespołu z rozszerzonymi i unikalnymi możliwościami na rynku.

Programowanie naszego nowego oprogramowania back office jest w toku. To otworzy nowe możliwości dla naszych partnerów zespołu. Jednocześnie prezentowana jest Akademia WALUTEC® i spersonalizowane strony internetowe partnerów.

Nowa koncepcja szkolenia dla początkujących dla nowych partnerów zespołu została pomyślnie wdrożona w lutym i przekroczyła oczekiwania.

Produkcja nowego speedflow podwyższano jak popyt przekroczył nasze oczekiwania.

Na przełomie roku podjęliśmy decyzję o dostarczeniu wszystkich systemów filtrów z ochroną mikrobiologiczną. Obecna sytuacja z chorobami zakaźnymi wyjaśnia, jak ważne są takie zabezpieczenia.

Planowanie 2020:

Nadchodzi nowy produkt dla biura i przychodni . Testy z wieży eL-Neró® Tower przebiegają w tle.

Zostaną zlecone dodatkowe raporty i raporty z testów .

2019

Wyjątkowa i pod klucz sprzedaży i skierowanie systemu zostaną przedstawione przez zarząd po dwóch latach testów. Po krótkim czasie prowadzi to do znacznego wzrostu liczby partnerów w zespole i sprzedaży.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu i nowoczesnym rozwiązaniom coraz więcej osób zwraca na nas uwagę i pozyskujemy nowych i bardzo ważnych partnerów. Nowi młodzi i doświadczeni partnerzy zespołu oraz innowacyjne pomysły otwierają nowe możliwości.

Nasze serie produktów eL-Nero® i eL-Café® zostały zmienione i uzupełnione przez edycje MI (mineralne) i medic S (technologia 4 + 10).

Strategiczne partnerstwo z innego niemieckiego producenta otwiera dalsze możliwości. Rozpoczęto integrację sprawdzonej harmonizacji e-smogu . Kolejne produkty, takie jak natura Bio-Patch, natura WasserTuner i natura KlimaTuner, pojawią się później.

W trzecim kwartale bardzo bogatym roku wzrostu możemy uzupełnić asortyment o kolejnej innowacji, które El-Nero® speedflow medic S rodzi. Ta podwodna jednostka przyszłości ustanowi nowe standardy w technologii bezpośredniego przepływu. Systemy bezpośredniego przepływu bez barier bakteryjnych należą już do przeszłości. Teraz pojawia się eL-Neró® speedflow medic S.

Krótko po pierwszych udanych testach Instytutu Fraunhofera, eL-Neró® medic S otrzymał certyfikat ZPmed® (Centrum Medycyny Prewencyjnej) w najwyższej kategorii filtrów do wody, systemów wielop membranowych (dalszy rozwój systemów odwróconej osmozy). Produkty Medic S spełniają profilaktyczne wymagania medyczne dla produktu prozdrowotnego i dlatego są zalecane jako odpowiednie do profilaktycznej opieki zdrowotnej.

Podjęto decyzję o nowym i nowoczesnym oprogramowaniu . Upraszcza to wszystkie procesy dla back office i partnerów naszego zespołu, a tym samym zapewnia jeszcze większą przejrzystość. Wdrożenie odbędzie się do końca roku.

W międzyczasie tworzona jest nasza nowa, bogata w informacje i bardzo przyjazna dla odwiedzających witryna ze zmienionymi treściami. Spersonalizowane strony internetowe partnerów zespołu, interaktywny system szkoleń z elementami szkolenia online i offline, a także wewnętrzny program coachingu biznesowego opracowany wewnętrznie.

2017

Firma jednoosobowa WALUTEC Paul Burhof zostaje przemianowana na PBV GmbH i zarządza prawami do znaku handlowego WALUTEC® . Ponadto zaprezentowane zostaną trzy nowe produkty własnej marki : WALUTEC® PallasCK (system zmiękczania wody dla właścicieli domów), WALUTEC® Ambient (wąski system stołów) i eL-Neró® (funkcjonalny system stołów). Niemal jednocześnie osiągamy kamień milowy 16 000 entuzjastycznych klientów .

2016

PBV GmbH wprowadza się do nowego budynku firmy i otwiera drzwi dla klientów i partnerów.

Otwieramy pierwszą własną linię produkcyjną u doświadczonego na arenie międzynarodowej producenta pierwszego własnego produktu eL-Café® pod marką WALUTEC® .

2015

WALUTEC® jest zarejestrowany jako marka europejska .

PBV GmbH kupuje budynek własnej firmy . Środki ekspansji są w pełnym toku, aby zaoferować wystawę naszym klientom, a także jasne i przyjazne biura i salony dla naszych klientów i partnerów. Ruch jest w zasięgu ręki.

2014

Osiągnęliśmy kamień milowy pierwszych 10 000 klientów, a teraz mamy 75 aktywnych partnerów zespołu w Niemczech, a także niektórych partnerów europejskich.

2012

Nasza firma stale się rozwija i mamy już około 4000 klientów i 45 aktywnych partnerów.

2010

Byliśmy w stanie zaoferować pierwsze własne finansowanie za pośrednictwem ValovisBank.

Nasza firma jest drugą firmą, która otrzymała prawa do dystrybucji produktów Coway.

Pod koniec roku mieliśmy już ponad 2000 klientów i zespół 25 aktywnych partnerów.

2008

Założenie własnej firmy (WALUTEC Paul Burhof jako jednoosobowa firma) przez Paula Burhofa wraz z żoną Iriną Burhof w pokoju dziecięcym wynajętego mieszkania z garażem jako magazynem. Zespół startowy składał się z 3 partnerów zespołu w terenie.

Kilka miesięcy później przeprowadziliśmy się do naszego pierwszego biura. Wraz z 7 partnerami z zespołu przeprowadziliśmy się do biura o powierzchni 186 m2 nad stacją benzynową w Erwitte.

2005

Stałem się entuzjastycznym klientem i użytkownikiem własnego systemu wody pitnej . Następnie rozpocząłem karierę jako przedstawiciel handlowy w dziedzinie uzdatniania wody pitnej dla istniejącej firmy i zdobyłem doświadczenie w sprzedaży.

Po trzech latach z pewnymi wyzwaniami postanowiłem założyć własną firmę, aby zaoferować naszym klientom i partnerom zespołu jak najlepsze szkolenie, lepszą wydajność i doskonałą obsługę w tej dziedzinie.

Przeczytaj całą historięSkładanie