Sklep z trzema drogami

Sklep z trzema drogami

Ze względu na dużą liczbę wariantów konstrukcyjnych postanowiliśmy nie oferować własnych baterii 3-kierunkowych. Możesz jednak zamówić u jednego z naszych partnerów do współpracy za pośrednictwem tej strony. Jeśli zamówiłeś od nas speedflow, możesz zaoszczędzić 6% na zakupie baterii przy użyciu tej strony z kodem rabatowym . Możesz otrzymać kod rabatowy od partnera zespołu, od którego zamówiłeś swój speedflow. Poniżej znajduje się kilka rekomendacji od nas. Jednym kliknięciem [Zamów teraz w sklepie zewnętrznym] możesz wybrać kran i zamówić, jeśli to konieczne.

Ważna uwaga:

Model „Designerski 3-drożny bateria natryskowa BLANCO o wyglądzie stali nierdzewnej UltraResist” nie jest przeznaczony do natężenia przepływu w naszym systemie i może prowadzić do obniżenia wydajności.

Wylewka FRANKE L, lita stal nierdzewna

Oprócz niefiltrowanej ciepłej i zimnej wody, trójdrożny mikser FRANKE wykonany z litej stali nierdzewnej dostarcza również zimną, filtrowaną wodę. Przefiltrowana woda przepływa przez oddzielną rurkę w armaturze i jest kontrolowana za pomocą oddzielnej dźwigni sterującej. Technologia wymagana do procesu filtrowania jest instalowana pod zlewem, aby zaoszczędzić miejsce.

Bateria prysznicowa ELIT, stal nierdzewna pełna

Wyjątkowy! Jedyny na rynku 3-kierunkowy bateria natryskowa wykonana z litej stali nierdzewnej!

ARLES INOX BEZ METALU

Światowa nowość! Trójdrożny kran wykonany w 100% ze stali nierdzewnej (INOX). Wylot filtrowanej wody jest wyłożony plastikiem bezpiecznym dla żywności. Gwarantuje brak śladów metali ciężkich w filtrowanej wodzie!

WOLNY OD METALU MERCURY, chrom

Szlachetny, chromowany kran z trzema przyłączami do zimnej, gorącej i filtrowanej wody ma oczywiście certyfikat NSF od amerykańskiej National Sanitation Foundation, która monitoruje przepisy środowiskowe i zdrowotne.

 

Bezmetalowy kran 3 w 1 MERCURY Metal Free oferuje optymalną biokompatybilność wysokiej jakości, ponieważ nie tylko przekazuje przefiltrowaną wodę, ale także zapobiega kontaktowi żywności z metalami ciężkimi. W wielu budynkach, zwłaszcza starszych, rury wodociągowe są wykonane z miedzi lub ołowiu i zanieczyszczają wodę pitną pozostałościami metalu. Dzięki dobremu układowi filtrów odwróconej osmozy przed zaworem 3-drożnym MERCURY bez metalu, zanieczyszczenia są skutecznie eliminowane.